| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2605 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Hardware + natuurlijk dolomiet | Stralingshoek (°): | 270° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 90 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | Productdimensie: | D650mm D800mm L1200mm |
| Markeren: | witte LED-kroonluchter,metalen kristalkroonluchter,plafondlamp voor bruiloftszalen |
||
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K, 3500K, 4100K, 5000K, 6000K |
| Besturingsmodus | Afstandsbediening, Sensorbesturing, App-besturing, Schakelaarbesturing |
| Materiaal Body: | Glas |
| Garantie | 3 Jaar |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | Energiebesparende LED |
| Productgewicht | 100 kg |
| Materiaal Kap: | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | Ja |
| Modelnummer | GL-CL-2025 |
| Merknaam | GREEN |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |
| Toepassing | Hotel |
| Stralingshoek | 180° |
| Kleur Body: | Wit, Zwart, Overig |
| Fitting Lamp: | G13 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Levensduur | 50.000 Uur |
| Productafmetingen | 2400×1800 mm |
Wij bieden uitgebreide maatwerkdiensten om aan uw specifieke eisen te voldoen:
Voor aangepaste productie, neem contact met ons op!