| Lichaamsmateriaal: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van de volgende producten: | Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT): | 3500K-6500K | Lichtbron: | LED |
| Kleurweergave-index (Ra): | 90 | Stralingshoek (°): | 360 |
| Stijl: | Luxe klassieker | Materiaal schaduw: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van de volgende producten: |
| Ingangsspanning (V): | 110V-240V | Lamplichtstroom (lm): | 80 |
| Levensduur (uren): | L/C, D/A, D/P, T/T | Controlemodus: | Schakelregeling |
| Dienst verlichtingsoplossingen: | Licht- en circuitontwerp, Lichttekening en -ontwerp, Projectverlichtingsontwerp, Projectgroepverkoop | Toepassingsprogramma: | Hotel, woning, villa, resort, enz. |
| Sollicitatie: | Alleen voor gebruik binnen | Gratis service Gratis ontwerp: | Gratis ontwerp |
| Garantie (jaar): | 5 jaar | Certificaat: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Markeren: | luxe kristalveren kroonluchter,modern blad hanglamp,trappenvilla hanger kroonluchter |
||
| Toepassing | Hotel |
| Materiaal van het lichaam | Roestvrij staal |
| Lichtbron | LED's |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kleurtemperatuur | 4100K (neutraal wit) |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Levensduur | 50000 uur |
| Controlemodus | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Lichaamskleur | andere |
| De basis van de bol | E14 |
| Lampgroottes | Midden |
| Garantie | 3 jaar |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Opgehangen, gemonteerd |
| Productdimensie | Aanpasbare grootte |
| Modelnummer | BS-D3162 |
| Lichtstroom | 500 lm |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Straalhoek | 360° |
| Gewicht van het product | 50 kg |
| Stijl | Art Decor |
| Hoofdmateriaal | Glas + kristal + metaal |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Pakketgrootte | 50 × 50 × 30 cm |
| Bruto gewicht | 20.000 kg |