| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2606 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Metaal | Stralingshoek (°): | 360° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 80 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Markeren: | een glazen kroonluchter met metalen frame,postmoderne art deco hanglamp,watervallamp voor eetkamer |
||
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Toepassing | Residentiële, commerciële, gastvrijheid |
| Materiaal van het lichaam | Metalen |
| Lichtbron | LED's |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kleurtemperatuur | 3000K. |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Levensduur | 50000 uur |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren, verstelbare hoogte, hoge helderheid, oogverzorging, anti-flits |
| Lichaamskleur | Amber, goud. |
| De basis van de bol | E12/E14 |
| Schaduwvorm | Prisma |
| Vorm | Inverse kegel |
| Lampgroottes | Grote |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Garantie | 2 jaar |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | hanger |
| Productdimensie | Dia 100 cm x H 100 cm |
| Modelnummer | ETL2606 |
| Lichtstroom | 800 lm |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Straalhoek | 360° |
| Productspecificaties | Aanpasbaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Gewicht van het product | 5 kg |
| Certificering | CCC, CE, SAA |