| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2607 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Metaal | Stralingshoek (°): | 360° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 80 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Markeren: | fuchsiakleurige glazen prisma kroonluchter,grote hangende hanglampen,moderne empire kroonluchter restaurantdecoratie |
||
Deze paarse diamantglazen waterval kroonluchter is ideaal voor luxe woonkamers, eetkamers, villalobby's, hotelatria, restaurants, hotelsuites, VIP-lounges, trappenhuizen, evenementenruimtes, trouwlocaties, bars, loungegebieden, restauranttafeldecoratie, boetieks, schoonheidssalons en conferentie- of bankettafels.
| Toepassing | Residentieel, Commercieel, Horeca |
| Materiaal Body | Metaal |
| Lichtbron | LED |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Materiaal Kap | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | Nee |
| Levensduur | 50.000 Uur |
| Besturingsmodus | Schakelaarbesturing |
| Kenmerken | Eenvoudige Installatie, Verstelbare Hoogte, Hoge Helderheid, Oogvriendelijk, Anti-verblinding |
| Kleur Body | Roze, Goud |
| Lampvoet | E12/E14 |
| Vorm Kap | Prisma |
| Vorm | Omgekeerde Kegel |
| Lampmaten | Groot |
| Productafmeting | Dia 100cm x H 100cm |
| Modelnummer | ETL2607 |
| Lichtstroom | 800 lm |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Stralingshoek | 360° |
| Productgewicht | 5 kg |
| Certificering | CCC, CE, SAA |
| Garantie | 2 Jaar |
Wij bieden uitgebreide maatwerkdiensten om aan uw specifieke eisen te voldoen:
Voor aangepaste productie, neem contact met ons op!
We zijn vereerd dat u geïnteresseerd bent in onze ZSHONORHIGH, SIDEREAL producten. We zijn op zoek naar distributeurs om onze producten in uw lokale markt te verkopen.