| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2608 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Metaal | Stralingshoek (°): | 360° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 80 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Markeren: | Marineblauwe glazen kroonluchter met messing afwerking,moderne hanglamp voor woonkamer,Handgemaakte verlichting voor de eetkamer met garantie |
||
| Toepassing | Hotel, Lobby, Loft, Restaurants, Villa, Pub, Kerk |
| Materiaal body | IJzer |
| Lichtbron | LED |
| Ingangsspanning | AC 165-265V |
| Kleurtemperatuur | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Materiaal kap | Glas |
| Dimmerondersteuning | Nee |
| Levensduur | 40.000 Uur |
| Besturingsmodus | Schakelaar |
| Kleur body | Goud, Chroom, Messing, Overig |
| Vorm | Vierkant, Rechthoek, Ovaal, Rond |
| Lampmaten | Middel |
| Garantie | 3 Jaar |
| Productafmeting | D:60 CM |
| Modelnummer | ETL2608 |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Productgewicht | 35 kg |
| Lamphouder | E12 / E14 |
| Spanning | 110-130V/220-240V |
| Hoofdmateriaal | IJzer + Glas |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| Certificering | CCC, CE/UL |
| Levertijd | 25-30 Dagen |
| Transport | Over zee, Lucht, Express |
| Verkoopeenheden | Enkel item |
| Pakketgrootte | 68×68×24 cm |
| Brutogewicht | 35.000 kg |