| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | EPR |
| Modelnummer: | ABM-0146 |
| Min. bestelaantal: | 100 set/<100 set |
| Prijs: | Factory price/Genuine retail price |
| Verpakking Details: | Alle verpakkingen zijn verpakt in standaard export kartonnen met 5 lagen |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/t, |
| Levering vermogen: | 5000 stuk/stukken per maand |
| Materiaal: | Roestvrij staal | Kleurtemperatuur (CCT): | 5000K (daglicht) |
|---|---|---|---|
| Controlemodus: | Schakelregeling | Ingangsspanning (V): | Wisselstroom 85-265V |
| Productgewicht (kg): | 55 kg | Lichaamskleur: | wit/zwart |
| Garantie (jaar): | 2 jaar | ||
| Markeren: | Scandinavische restaurant kroonluchters industriële stijl,commerciële hotel kroonluchters enkele kop,moderne tafellamp voor winkels |
||
| Materiaal van het lichaam | Acryl |
| Lichtbron | LED's |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kleurtemperatuur | 5000K (daglicht) |
| Schaduwmateriaal | Acryl |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 1 jaar |
| Productdimensie | 22 |
| Modelnummer | 12 |
| Lamp Lichtstroom | 70 lm |
| Straalhoek | 90° |
| Productspecificaties | Aanpasbaar |
| PC's/karton | 1 |
| Verpakkingsdimensie | 55 |
| Plaats van oorsprong | China |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Lichte kleuropties | Kleine witte 25cm, Kleine zwarte 25cm, Kleine rode koper |
| Lichtbrontype | LED-lamp |
| Stroombron | Airconditioning |
| Bestralingsgebied | 10 m2 - 15 m2 |
| Chemische stoffen van grote zorg | Geen |
| Type basis | E27 |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Pakketgrootte per partij | 99 × 99 × 99 cm |
| Bruto gewicht per partij | 55.000 kg |