| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2609 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Metaal | Stralingshoek (°): | 360° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 80 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Markeren: | Italiaanse luxe kristalkroonluchter,Moderne glazen hangerverlichting,hotel plafond kristal kroonluchter |
||
Deze moderne glazen hanglamp combineert levendig Italiaans vakmanschap met eigentijds design, met elegante Murano-glazen buizen en aanpasbare kleuropties. De kroonluchter combineert Scandinavische eenvoud met Venetiaanse weelde om een prachtig verlichtingsmiddelpunt te creëren voor premium interieurs.
Ideaal voor hotellobby's, luxe restaurants, woonkamers, entrees en boetiekruimtes. Perfect voor wooninterieurs waar een kleurrijke, handgemaakte kroonluchter van Muranoglas als luxueus middelpunt dient.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Sollicitatie | Woonkamer |
| Lichaamsmateriaal | Ijzer |
| Lichtbron | LED |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 220V (± 10%) |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Schaduwmateriaal | Plastic |
| Ondersteuning dimmer | Nee |
| Levensduur | 50.000 uur |
| Controlemodus | Schakelaar, afstandsbediening, stem, aanraking, app, sensorbediening |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, wit, chocolade |
| Productdimensie | D60cm |
| Modelnummer | ETL2609 |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Productgewicht | 2 kg |
| Garantie | 5 jaar |
Verkoopeenheden: enkel artikel
Wij bieden uitgebreide maatwerkdiensten om aan uw specifieke vereisten te voldoen:
Voor productie op maat,neem dan contact met ons op!
Wij zijn vereerd dat u geïnteresseerd bent in onze ZSHONORHIGH, SIDEREAL-producten. We zijn op zoek geweest naar distributeurs om onze producten op uw lokale markt te verkopen.