| Lichaamsmateriaal: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van de volgende producten: | Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT): | 3500K-6500K | Lichtbron: | LED |
| Kleurweergave-index (Ra): | 90 | Stralingshoek (°): | 360 |
| Stijl: | Luxe klassieker | Materiaal schaduw: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van de volgende producten: |
| Ingangsspanning (V): | 110V-240V | Lamplichtstroom (lm): | 80 |
| Levensduur (uren): | L/C, D/A, D/P, T/T | Controlemodus: | Schakelregeling |
| Dienst verlichtingsoplossingen: | Licht- en circuitontwerp, Lichttekening en -ontwerp, Projectverlichtingsontwerp, Projectgroepverkoop | Toepassingsprogramma: | Hotel, woning, villa, resort, enz. |
| Sollicitatie: | Alleen voor gebruik binnen | Gratis service Gratis ontwerp: | Gratis ontwerp |
| Garantie (jaar): | 5 jaar | Certificaat: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Markeren: | Nordische sneeuwvlok marmeren kroonluchter,E26 hanglamp kroonluchter verlichting,moderne designer eetkamer kroonluchter |
||
| Toepassing | Woonkamer |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | Hardwarebasis+ABS |
| Lichtbron | LED's |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Schaduwmateriaal | Marmer |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Levensduur | 50000 uur |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Lichaamskleur | Zwart |
| De basis van de bol | LED's |
| Schaduwvorm | Rond |
| Vorm | Lang |
| Lampgroottes | Kleine |
| Productdimensie | H70CM |
| Modelnummer | BC-4877 |
| Lamp Lichtstroom | 5000 lm |
| Kleurweergave-index | 95 Ra |
| Straalhoek | 100° |
| Garantie | 3 jaar |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
|---|---|
| Pakketgrootte | 120 × 120 × 120 cm |
| Bruto gewicht | 15.000 kg |
| Stuks per karton | 1 |
| Verpakkingsdimensie | 30 × 55 × 80 cm |
| Gewicht van het product | 15 kg |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |