| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MC04-1-1 |
| Min. bestelaantal: | 100 set/<100 |
| Prijs: | Factory price/Genuine retail price |
| Verpakking Details: | Alle verpakkingen zijn verpakt in standaard export kartonnen met 5 lagen |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 5000 stuk/stukken per maand |
| Materiaal: | Silicagel + koper | Kleurtemperatuur (CCT): | 2700K (zacht warm wit) |
|---|---|---|---|
| Lichtbron: | LED | Ingangsspanning (V): | Wisselstroom 85-265V |
| Levensduur (uren): | 30000 | Productnaam: | Vloerstaande lampen |
| Lichte kleur: | 3-kleurig licht/afstembaar | ||
| Markeren: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |