| Plaats van herkomst: | Chinees vasteland |
|---|---|
| Merknaam: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certificering: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Modelnummer: | ETL2608 |
| Min. bestelaantal: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Doos verpakking + bubbel of op maat |
| Levertijd: | 25-30days of bevestig |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
| Lichtbron: | LED | Sollicitatie: | Thuis |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Metaal | Stralingshoek (°): | 360° |
| Kleurweergave-index (Ra): | 80 | Kleur temperatuur: | 3000K/4000K/6000K |
| Spanning: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Markeren: | European crystal pendant lamp,luxury candle chandelier light,modern hanging light for villa |
||
| Application | Home, Hotel, Wedding Hall, Shopping Mall, Villa |
| Body Material | Glass & Crystal |
| Light Source | LED |
| Input Voltage | AC 220V (±10%) |
| Color Temperature | 3500K (Warm White) |
| Shade Material | Fabric |
| Dimmer Support | No |
| Lifespan | 3000 Hours |
| Body Color | Colorful |
| Bulb Base | E14 |
| Product Dimension | Dia 110cm × H 120cm |
| Product Weight | 48 kg |
| Beam Angle | 360° |
| Color Rendering Index | Ra 80 |
| Warranty | 2 Years |
| Certification | CE |
| Model Number | ETL2608 |
| Place of Origin | Guangdong, China |